Wraz z początkiem roku 2014 uruchomiliśmy zakładkę OPINIE. Od tego momentu możecie wpisać się do tej „Księgi Skarg i Zażaleń” ;) Oczywiście tylko pod warunkiem jeśli uważacie, że współpraca z nami to był „Strzał w dziesiątkę”!

Napisz komentarz

  • Obowiązkowe pola oznaczono *.
Jesli masz problem z odczytaniem kodu, odswież obrazek.
Komentarze 1 do 10 z 46 | > | >>
Dominika i Paweł
Comment
17.08.2019

Baaaardzo polecam !!! Film jak i teledysk ślubny dopięty w najmniejszych szczegółach, wykonany z wielką starannością i przede wszystkim piękny. Wzrusza mnie za każdym razem, kiedy do niego wracam. Pełen profesjonalizm!
Natali i Janis
Comment
2019.06.28

Jesli szukacie kamerzysty jedynego w swoim rodzaju, który stworzy dla Was film oryginalny, pozytywny oraz uchwyci wyjatkowe a zarazem naturalne i prawdziwe momenty , to całego serca polecamy Czlowieka z Kamera :)
Pan Roman jest prawdziwym Czarodziejem, Mistrzem, Wirtuozem sztuki filmowej :) Dzięki Panu mamy najpiękniejszą pamiątkę na całe Nasze wspólne życie :)
Efekt przerósł nasze oczekiwania, nasi bliscy i przyjaciele również nie kryją zachwytu. Teledysk i Film, które dla Nas Pan stworzyl zostały nakręcone i zmontowane bardzo profesjonalnie, z wyjatkową starannością, wyczuciem, oddają piękno nie tylko naszego ślubu i wesela, ale i piękno naszej miłości.
Ogląda się go z ogromną przyjemnością ! Obudził w nas najlepsze wspomnienia a także potrafił niesamowicie wzruszyć.
Dziękujemy, ze byl Pan z nami w naszym najważniejszym dniu, za piękna współpracę i życzymy powodzenia w dalszych sukcesach.
Natalia & Janis
Joanna i Paweł
Comment
15-06-2019

Polecamy z całego serca!
Już w trakcie pierwszego spotkania z panem Romanem byliśmy pewni, że dobrze trafiliśmy, ale film jeszcze przerósł nasze oczekiwania. Każdy fragment to dla nas odzwierciedlenie niesamowitych emocji ukazane z profesjonalizmem i pasją. Ze wszystkich stron słyszymy tylko słowa zachwytu.
Wiemy jak trudno podjąć decyzję, dograć najdrobniejszy szczegół - dla nas wybór kamerzysty był strzałem w dziesiątkę i cieszymy się, że pan Roman był z nami w tym wyjątkowym dniu i tak niesamowicie go upamiętnił :)
Beata i Patryk
Comment
22.06.2019

Profesjonalny film a w szczególności klip finałowy ... POLECAM!
Agnieszka i Tomasz
Comment
02/06/2018

Nie wiem jakich słów użyć, aby opisać dzieło Romana. Z początku wahaliśmy się, fotograf i kamerzysta, czy tylko fotograf.

Po dość długim zastanowieniu, na stronie zaprzyjaźnionego DJ'a (DJ Jerzman), zwróciliśmy uwagę, że teledyski nagrywane były
przez "Człowieka z kamerą". Sprawdziliśmy praktycznie wszystkie teledyski, podejmując tylko jedną z możliwych decyzji.

Mail, telefon i spotkanie umówione. Działamy. Roman podchodzi do sprawy bardzo kompleksowo i z należytym profesjonalizmem.

Podczas uroczystości praktycznie nie widzieliśmy kamery, co naszym zdaniem zdarza się dość rzadko.

Jestem przekonany, że każdy kto wybierze Romana na swojego kamerzystę - nie będzie żałować.

Od momentu gdy otrzymaliśmy pełny film i finał w pigułce, z ogromnym uśmiechem wracamy do tego dnia, bawiąc się i uśmiechając do ekranu :)

Wiedzieliśmy, że film będzie świetny aczkolwiek nie sądziliśmy, że zrobi aż taki efekt "WOW" wśród gości i znajomych.

Roman, świetnie wykonana praca. Raz jeszcze wielkie dzięki!:)
Kasia i Piotr
Comment
08.07.2017

Dziękujemy za piękna pamiątkę najwspanialszego dnia w naszym życiu!! :) Profesjonalnie przygotowane podziękowania dla rodziców, film i klip finałowy z wywiadami pozwalają nam wspominać ten Wielki DZIEŃ! :) ogromny plus za świetna atmosferę!
Polecam!! :)
Natalia i Michał
Comment
24.06.2017

Dziękujemy za przepiękny film a przede wszystkim klip finałowy, który idealnie odzwierciedla klimat i nastrój Tego Dnia. Polecamy Człowieka z kamerą nie tylko za końcowy efekt, ale także za miłą i luźną atmosferę podczas nagrywania. Goście czuli się bardzo swobodnie, co widać na filmie :) nagranie będzie miłą pamiątką na całe życie !
Justyna i Jacek Ryszczyńscy
Comment
02.09.2016 - Podziękowanie

W dniu pierwszej rocznicy, oglądając film z naszego ślubu postanowiliśmy podziękować Romanowi za wspaniałą pracę. Pamięć jest zawodna, dlatego nie zastanawiajcie się czy nakręcić swoje wesele. Będąc w centrum zainteresowania nie dostrzega się wielu aspektów, które zostają uwiecznione na filmie. Roman to prawdziwy profesjonalista, wie gdzie i kiedy się pojawić aby jak najlepiej ująć wszystko w całość, a co najlepsze wcale go nie widać ;)Współpraca układała się doskonale a Jego porady są bezcenne, czego efektem jest świetny film i teledysk.
Szczerze polecamy i dziękujemy.
Monika i Maciej
Comment
03.06.2016

Wybór tego ?jedynego? kamerzysty jest niemałym wyzwaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej decyzji, że to właśnie Pan Roman towarzyszył nam w naszym najważniejszym dniu. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, kultura i umiejętność wtapiania się w tłum to tylko niektóre z cech którymi można by opisać Człowieka z kamerą. Film który stworzył dla nas Pan Roman jest wspaniałą pamiątką, dzięki której mamy wrażenie, jakby ten dzień był wczoraj :) Z całego serca dziękujemy i polecamy Człowieka z kamerą :)
Monika i Maciej
Marek Szczuka
Comment
2.07.2016

Od początku wiedzieliśmy, że chcemy mieć kamerzystę na naszym weselu i zdawaliśmy sobie sprawę, że nie możemy na tym oszczędzać. Godzinne analizy pracy wielu kamerzystów skończyły się wyborem Człowieka z kamerą, mimo, że żaden z naszych znajomych nie korzystał z jego usług. Wybór okazał się znakomity. Współpracę można przyrównać do poziomu kooperacji piłkarzy polskiej reprezentacji, a efekty zaskoczyły nas bardziej, niż zima kierowców.
Podczas przygotowań do ślubu Panowie zaakceptowali mój pomysł (#Xbox #Fifa17 #spóźnienie na ślub #szybkie ubieranie) i zrealizowali go w najlepszy możliwy sposób. Panowie od razu wiedzieli, które ujęcia ?jak i ?ile razy powtórzyć, by można było coś z tego stworzyć.
Podczas ceremonii Panowie nie przestraszyli się Księdza, dzięki czemu oprócz standardowych i oficjalnych ujęć, nie brakuje humorystycznych perełek, które będą nas bawić przez długi czas.
W kwestii zabawy weselnej Panowie zawsze wiedzieli, kiedy i kogo kręcić.

Podsumowując, każdemu człowiekowi można dać kamerę i powiedzieć, że ma kręcić, jednak nie zdziwiłbym się, gdyby Człowiek z kamerą pierw nauczył się filmować, a dopiero potem chodzić, mówić i jeść.
Komentarze 1 do 10 z 46 | > | >>

Kontakt

Facebook

Polecam

Człowiek z Kamerą
Poklatki 70
63-005 Kleszczewo
tel. 502 655 833
e-mail: roman@czlowiekzkamera.pl
Zapraszam również do odwiedzin mojego profilu na fejsbuku
facebook.com/czlowiekzkamera