Wraz z początkiem roku 2014 uruchomiliśmy zakładkę OPINIE. Od tego momentu możecie wpisać się do tej „Księgi Skarg i Zażaleń” ;) Oczywiście tylko pod warunkiem jeśli uważacie, że współpraca z nami to był „Strzał w dziesiątkę”!

Napisz komentarz

  • Obowiązkowe pola oznaczono *.
Jesli masz problem z odczytaniem kodu, odswież obrazek.
<< | < | Komentarze 11 do 20 z 46 | > | >>
Paulina i Dawid
Comment
18.06.2016

Długo zastanawialiśmy się czy chcemy mieć kamerzystę na weselu, wychodziłam z założenia że goście krępują się kamery, potem oglądając film narzekają na to jak wyglądali, albo co tam gdzieś zrobili etc.. :D powiem tak: Pana Romana w ogóle nie było widać na tym weselu, nikt nie pamiętał że tam był, goście nie czuli się w żaden sposób skrępowani, ani przytłoczeni obecnością kamerzysty, natomiast na 100% wszyscy zapamiętają Pana Romana po obejrzeniu filmu :) film przerósł nasze oczekiwania, jest świetny, magiczny, po 110 minutach filmu pomyślałam "Już? Chce jeszcze!". Pełen profesjonalizm, nie brakuje mi niczego, teledysk obejrzałam 100000 razy i mogę oglądać drugie tyle :) Naprawdę szczerze polecamy i jeszcze raz bardzoo dziekujemy ! :)
Paulina i Antek - podziękowania dla rodziców
Comment
10 wrzesień 2016

Jeszcze raz dziekujemy za film, spelnil nasze oczekiwania, rodzice również zachwyceni:) bardzo sie cieszymy, że trafiliśmy na Pana :) na pewno bedziemy polecać :)
Pozdrawiamy
Antek i Paulina
Karolina I Artur
Comment
23.04.2016

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko podziękować i polecić Romka :) Film rewelacja !! Jesteśmy mega zadowoleni i nasi goście również. Pozdrawiamy ! :)
Agnieszka Kropacz
Comment
11.09.2015

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Romanem. Słowo: dziękujemy, to za mało, żeby wyrazić nasze zadowolenie. Pan Roman z kolegą wychwycili wszystkie wzruszające, wzniosłe i radosne chwile. Film ogląda się jednym tchem. Z całego serca polecamy pakiet Gold, bo dzięki niemu uratowaliśmy nie jedną wpadkę...;) Pozdrawiamy
Agnieszka i Stefan
Krzysztof Łęcki
Comment
1 sierpnia 2015

Absolutnie polecamy! Film jest po prostu świetny, a teledysk z wywiadami zrobił istną furorę na fejsie ;)

Dzięki!
Pozdrawiamy serdecznie,
Asia i Krzyś
Katarzyna Paweł Bamber
Comment
12.06.2015

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Romanowi za cudowne ujęcie naszego najpiękniejszego dnia w życiu, za profesjonalizm i trud włożony w ciężką prace. Filmik ogląda się cudownie, nie ma najmniejszego szczegółu o który można by się doczepić. Pełen profesjonalizm praca z Romanem to czysta przyjemność poleciła nam go para która korzystała z jego usług i my też jesteśmy 100% zadowoleni, każde pieniądze były tego warte. Roman ma bardzo odpowiedzialną pracę, ale wykonuje ją całym sercem i oddaniem dlatego jest tego warta o czym świadczy zadowolony klient. Na dwa dni przed ślubem nastąpiła nagła zmiana miejsca nagrań, ale dla Romana nie ma problemu przyjechał i nagrywamy. Polecamy 100 % Romana jego usługi i oczywiście sprzęt na jakim pracuje!!!
Dziękujemy jeszcze raz Kasia & Paweł
12.06.2015 Nasz Ślub
Kasia i Bartek
Comment
27.06.2015

Panie Romanie, słowo dziękuję nie wyrazi tego co chcemy przekazać. Wasza praca jest dziełem sztuki. Sprawiliscie że każde wspomnienie o Tym dniu będzie wywoływać dreszcze i łzy szczęścia. Dzięki Wam mamy najlepszą pamiątkę naszego Ślubu. Dziękujemy!!!
Magda i Olek
Comment
08.06.2013

Roman chyba jeszcze brakuje tutaj naszej opinii...Powiem tak to co robi do tej pory ten Człowiek z Kamerą jest nie do opisania i wcale nie chodzi tutaj o nasz filmik tylko o wszystkie które tworzy do tej pory. Nie ma lepszej osoby do stworzenia czegoś takiego profesjonalnego, najważniejszego w życiu jaki jest ten wspaniały dzień ślubu. W 100% polecamy...
Asia i Maciej Głuszak
Comment
23.05.2015

"Człowiek z kamerą" to nie tylko człowiek z kamera, ale też człowiek z pasją i pomysłem. Film, który dla nas stworzył przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Muzyka odpowiednio dobrana do scen powoduje, że oglądając człowieka przeszywają ciary!!! Wybór Romana był całkowicie przypadkowy, potwierdzony spotkaniem na targach ślubnych i dziś wiemy, że to był dobry wybór. Z całą pewnością możemy polecić "Człowieka z kamerą" każdej parze szukającej kamerzysty z wyczuciem i pasją.
Justyna i Marcin
Comment
25.04.2015

Szukaliśmy kamerzysty, który w niekonwencjonalny i nowoczesny sposób zrealizuje film z najważniejszego dnia w naszym życiu i się udało! :) Pełen profesjonalizm i pasja! Film ogląda się z zainteresowaniem, świetnie dograna muzyka i zrealizowany "finał" na którym wszyscy płaczą :) Bardzo dziękujemy za tak cudowny film, który będzie rewelacyjną pamiątką na całe nasze życie!
Serdecznie polecam każdej parze, która ceni sobie profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Pozdrawiamy!
<< | < | Komentarze 11 do 20 z 46 | > | >>

Kontakt

Facebook

Polecam

Człowiek z Kamerą
Poklatki 70
63-005 Kleszczewo
tel. 502 655 833
e-mail: roman@czlowiekzkamera.pl
Zapraszam również do odwiedzin mojego profilu na fejsbuku
facebook.com/czlowiekzkamera